Aktuálně:

 

Do sekce Poslechněte si jsme přidali nové nahrávky z loňského VelKOKOncertu a pár nových skadeb ze záznamu z lednového Berounského tříkrálového koncertu.

 

Experimentální VelKOKOncert IV je tady !
proběhne v sobotu 27. 4. od 19.33 v Loden Ice Hall (klub v Loděnici)

Pozvánka VelkoKOKO IV

Více zde.

 

- zazpívali jsme 24. února 2024 na akci Motlitba za Ukrajinu pořádané na Tetíně

 

- Máme za sebou úspěšnou sérii adventních, vánočních a tříkrálových koncertů na konci roku 2023 a začátku nového roku 2024. Během jara budeme rozšiřovat repertoár o nové písně. V plánu je také další VelKOKOncert IV, pravděpodobně v druhé polovině dubna.

 

 

Experimentální VelKOKOncert III,
který proběhne v pátek 21. 4. od 19.33 v Loden Ice Hall (klub v Loděnici)

Zde je kompletní a úplná oficiální pozvánka na koncert s dalšími detaily.

 


2022:


 

Adventní, vánoční a tříkrálové koncerty 2022/23

I pro letošní konec roku si nás můžete přijít poslechnout na obvyklá místa - Hýskov, Tetín, Karlštejn, Svatý ján pod Skalou, Loděnice a Beroun. Termíny a časy najdete v sekci Koncerty.

 

Noc kostelů na Karlštejně

V rámci akce Noc kostelů vystoupí náš sbor na Karlštejně v kostele sv. Palmácia v pátek 10. června od 18 hodin. Půjde o doprovodný program během kterého se seznámíte s historií kostela a uvidíte skutečný příchod a proslov císaře.

 

Dva koncerty hned v první lednový víkend:

sobota 8.1.2022 16:00 Tříkrálový koncert v Loděnici u Berouna, kostel sv. Václava
neděle 9.1.2022 16:00 Tříkrálový koncert v Berouně, kostel sv. Jakuba

 

 

18.12.2021 15:00 - Vystoupení v pražském Atriu na Žižkově v rámci akce "Vánoce v Atriu" - více o akci naleznete zde.

 

listopad 2021 - po dlouhé době opět zazpíváme veřejně, poslední listopoadovou neděli v kostele Narození Panny Marie v Hýskově. Sledujte sekci Koncerty.

říjen 2021 - členové sboru se sešli na tradičním podzimním víkendovém soustředění. Zatímco vloni bylo soustředění zrušeno kvůli druhé vlně Covid pandemie, letos jsme to zvládli a nacvičovali mimo jiné i několik nových kousků na nadcházející konec roku.

září 2021 - sbor opět zpívá !, po dlouhé pauze způsobené pandemií se opět pravidelně scházíme a začínáme nacvičovat (nejen) adventní repertoár. Na konec listopadu a prosinec jsou domluvená první vystoupení, tak věříme, že už vše bude fungovat normálně.

červen 2021 - po dlouhé pauze začínáme před prázdninami zase trochu zpívat a pevně věříme, že od září už začneme naplno zase normálně a budete nás moci slyšet na některém z vánočních / adventních koncertů na podzim a na konci roku 2021. Držme si palce!

říjen 2020 - bohužel nás dostihla i druhá podzimní koronavirová vlna, takže po jarním zpívání jsme opět mimo provoz. Zpíváme si doma, ale vánoční a adventní koncerty jsou zatím s velkým otazníkem.

květen 2020 - koronavirová situace v naší zemi bohužel pozastavila i fungování našeho sboru, od května se ale už opět scházíme a věříme, že po letních prázdninách proběhne podzimní sezóna už bez omezení a budeme se na vás těšit na některém z našich vystoupení.

leden 2020 - dva Tříkrálové koncerty v Loděnici a v Berouně:

 


12/2019 - Štědrodenní zpívání ve Svatém Jánu pod Skalou v kostele sv. Jana Křtitele od 14 hodin

 

Letošní prosincové adventní koncerty:

Muzeum hudby Praha 2019

 

 

Naše vystoupení na charitativním koncertě v Berouně v rámci akce Zpíváme pro Unicef mělo velký úspěch a i my sami jsme si vystoupení moc užili. Výtěžek ze vstupného ve výši 6530 Kč byl odeslán na konto organizace Unicef. Zde je certifikát:

Na konci března můžete navštívit v rámci akce Zpíváme pro Unicef jedinečný koncert v Berouně, jehož se náš sbor účastní, a podpořit tak tuto charitativní akci.

Plakát Beroun Unicef

 

Novinky

Zpívali jsme v Hýskově v kostele Nanebevzetí Panny Marie

1.12.2018

Náš první adventní koncert tohoto roku. Premiérově jsme zazpívali novou skladbu našeho dvorního skladatele Pavla Kučery "Salve Regina" s jeho osobním doprovodem na klávesy. Druhou novinkou našeho reperoáru byla skladba Baba Yetu - otčenáš ve svahilštině z autorského pera Christophera Tina, který mnozí mohou znát jako soundtrack počítačové hry Civilizace IV. Program také oživilo několika skladbami flétnové Quartetto flauto.

Program koncertu zde.

Ze života sboru

WANTED - dead or alive

Pěvecký sbor COMODO hledá mužský hlas! Naše řady rádi rozšíříme jak o bas tak o tenor. Kontaktujte nás a přijďte se podívat nezávazně na některou z našich zkoušek ve středu ... Další články
 
 

grafický design Tomáš Sedlák.cz | Mapa webu